x Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź: Polityka cookie
Witaj w systemie TMS SOOT Grupy Alumetal. Nie jesteś zalogowany.
Język:
Witaj w SOOT

Alumetal

 

Grupa Alumetal to nowoczesny i prężnie rozwijający się producent wtórnych aluminiowych stopów odlewniczych, zaliczany do największych w Europie.


Obecne moce produkcyjne czterech zakładów produkcyjnych Grupy Alumetal to 250 000 ton rocznie. Oprócz stopów wtórnych Grupa Alumetal specjalizuje się w produkcji stopów wstępnych tzw. zapraw aluminiowych, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S -  topników i soli. Odbiorcami naszych produktów w ponad 90% jest przemysł motoryzacyjny.

W związku z wzrastającym zapotrzebowaniem na usługi transportowe , zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w konkursach ofert oraz aukcjach elektronicznych na usługi transportowe organizowanych za pośrednictwem systemu TMS SOOT. 

Poszukujemy wiarygodnych i rzetelnych partnerów, oferując w zamian trwałą i stabilną współpracę na jasno określonych zasadach. 

Szczegółowe informacje związane ze sposobem składania ofert znajdą Państwo na stronie INSTRUKCJA. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją w systemie. 

Jeżeli zauważycie Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem systemu lub wyborem partnerów, prosimy o jak najszybsze zgłoszenie do nas tego faktu (dane kontaktowe znajdują się na stronie 
KONTAKT) 


Więcej informacji o GRUPIE ALUMETAL – producencie wyrobów aluminiowych - na 
www.alumetal.pl


Copyright 2024 Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. v. 5.65.25.18762